Синя зірка металік 22 "

Синя зірка металік 22 "

Виробник CTI
Артикул: 1483-6027
Наявність: 70
25.00 грн
Кількість: + -
 

Синя зірка металік

Яке головне призначення повітряних кульок? Правильно, дарувати людям радість! Саме тому, яке б торжество у вас не намічалося, головне придбання напередодні такого свята - це фольговані кулі. Серед таких куль є і безсумнівні лідери, в числі яких знаходиться і зірка синього кольору. По-перше, синій колір - це колір універсальний, який з легкістю впишеться в будь-який святковий сценарій і будь-які святкові декорації. По-друге, форма зірки з розміром 22 дюйма, перетворює цю кулю в відмінну прикраса як поодинці, так і в поєднанні з іншими повітряними кульками. Яке застосування ви знайдете цій кульці, залежить тільки від вашої фантазії і майстерності.

Хотілося б відзначити і якість цього виробу, адже на роль матеріалу, з якого він виготовлений, американська компанія CTI Industries Corporation вибрала майларову плівку, яка відрізняється особливою надійністю і міцністю. Надута гелієм або повітрям така кулька може зберігати свій свіжий зовнішній вигляд від декількох днів і до цілого місяця. Сприяє цьому також і наявність спеціального впаяного клапана, що запобігає здуванню кулі.

Останнім, але не найменш важливим, аргументом на користь рішення купити повітряні кулі з фольги є їх вартість. На фольговані кулі ціна у нас найдоступніша і тому є цілком зрозуміле пояснення - ми працюємо безпосередньо з американським виробником, тому можемо радувати вас найнижчими цінами, без будь-яких націнок.

Колір
Колір Sinij
Розмір
Розмір 22_quot;-_55-sm_
Матеріал
Тип Metallik

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре