Цифра #7 сім блакитна з іскрами 38"

Цифра #7 сім блакитна з іскрами 38"

Виробник CTI
Артикул: 6343-3207
Наявність: 95
131.59 грн
Кількість: + -
 

Цифра сім блакитна з іскрами 38 дюймів

Велика фольгована повітряна куля у формі цифри «Сім» блакитного кольору. Додатковою святковості цій кульці додають зображення іскор і зірочок по всій поверхні виробу.

Процес надування повітряної кульки завдяки спеціальному впаяному клапану перетворився на приємне і просте заняття, адже саме для цього кульки і призначені! Крім того, цей клапан виконує ще одну важливу роль – запобігає здуванню кулі. Для надування кульок використовується повітря або гелій.

Куля цифра «Сім» має різні виступи на поверхні, призначення яких – виконувати роль додаткового кріплення для різних оформлювальних декорацій.

Якщо Вам притаманне почуття стилю і Ви хочете створити на своєму святі по-справжньому веселу атмосферу, то купити блакитну сімку – це Ваше найкраще рішення! Крім того, цю кульку можна поєднувати з іншими такими ж, досягаючи потрібної Вам комбінації цифр, яка може знадобитися на таких святах як:

  • День народження;
  • Випускний;
  • Останній дзвоник;
  • Новий рік;
  • Ювілей;
  • Корпоративні заходи;
  • Календарні свята.

Виготовлені повітряні кулі цифри з інноваційного матеріалу - тонкої міларової плівки. Цей матеріал дуже міцний, завдяки чому кульку, за умови дбайливого з нею поводження можна надувати повторно, а що може бути краще за повторення свята? Можете не переживати, що через кілька годин кулька втратить свою форму, адже наші повітряні кулі зберігають свій зовнішній вигляд від двох днів і до місяця!

Транспортування такої покупки не доставить Вам ніяких турбот, адже все що Вам потрібно – це просто закинути його на заднє сидіння свого автомобіля. Вона там буде тихенько собі чекати моменту своєї ефектної появи і не займе багато місця.

Якщо Вам потрібно зробити справжнє свято для своєї дитини, то повірте нам як фахівцям, що кращого вибору, ніж повітряна кулька Вам просто не знайти! Подарунки подарунками, але святковий настрій без повітряних куль, погодьтеся, дуже складно собі уявити.

Колір
Колір Goluboj
Розмір
Розмір 38_quot;-_96-sm_
Матеріал
Тип Metallik

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре