Цифра #3 золота з іскрами 38"

Цифра #3 золота з іскрами 38"

Виробник CTI
Артикул: 6343-3603
Наявність: 88
128.24 грн
Кількість: + -
 

Цифра #3 золота з іскрами 38"

Велика фольгована повітряна куля у формі цифри «Три» блакитного кольору. Вся поверхня трієчки прикрашена яскравим і святковим малюнком у вигляді сріблястих іскор і зірок.

Для надування кульки троєчка з фольги використовується повітря, або ж гелій. Спеціальний упаяний клапан, яким оснащена ця повітряна кулька, запобігає її швидкому здуванню, а також істотно спрощує процес її надування, роблячи його максимально зручним і простим.

Поверхня повітряної кульки має додаткові виступи, які призначені для кріплення різного роду додаткових оформлювальних декорацій.

Особливістю даного товару є те, що при поєднанні цієї кульки з іншими кулями цифрами, Ви можете створити потрібну Вам комбінацію числа. Купити золоту цифру 3 - це приємна можливість легко і просто прикрасити будь-яке свято, яке прив’язане до якогось числа:

  • День народження;
  • Випускний;
  • Останній дзвоник;
  • Новий рік;
  • Ювілей;
  • Корпоративні заходи;
  • Календарні свята.

Виконана повітряна кулька цифра «Три» з якісного матеріалу - тонкої міларової плівки. Завдяки цьому матеріалу такі повітряні кульки можуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом, не втрачаючи форму, від декількох днів і до місяця! А якщо Ви будете з ними дбайливо поводитися і зберігати, то кулі цифри з міларової плівки можна буде ще раз надути, і знову повернутися в захоплюючий світ свята і веселощів.

Транспортувати таку цифру надуту гелієм дуже просто: просто помістіть її на заднє сидіння свого автомобіля і все! Головне не забувайте, що такий пасажир може трохи ускладнювати огляд в дзеркалі заднього виду.

Від придбання повітряної кулі цифри може залежати вся святкова атмосфера! Не вірите? А ось подумайте, скільки радості принесе Вашій дитині золота цифра три з фольги, коли вона увійде в кімнату на свій третій день народження і побачить такий от веселий атрибут? Ви можете бути впевнені, що свято набуде нових яскравих фарб, якщо в руці у іменинника буде такий подарунок.

Але і це ще не все! Що за свято без веселих фотографій? А якщо на кожному фото буде красуватися повітряна кулька, то навіть через роки кожне таке фото буде зігрівати Вас своєю щирістю і непідробним веселим настроєм.

Колір
Колір Zoloto
Розмір
Розмір 38_quot;-_96-sm_
Матеріал
Тип Metallik

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре